+389 77 502 259
contact@knigadodoma.mk

Биографии

Биографии

ШАХОТ ИНТЕЛЕКТУАЛЕН И ЕМОТИВЕН КРВОТОК НА ЧОВЕКОТ

MKD 300,00
Достапна
Додади во кошничка
Биографии

Бил Гејтс е познат како коосновач на Microsoft и како човекот што ја моделира компјутерската ера. Но, USA TODAY, националното списание број 1, предвидува: „ Неговото најтрајно влијание може да биде во областа на филантропијата, бидејќи своето богатство од 56 милијарди долари го подарува за добротворни цели“...

MKD 290,00
Достапна
Додади во кошничка